Amatér se zapotil proti Opavě. Prosadil se i brankář Spurný

Amatér Komárovice - Ferram Opava 6:2 (1:1)

Branky: Bezděk David 3, Kuchař Michal 2, Spurný Štěpán.

Komárovice: Spurný - Bezděk, Michal Kuchař, Tomáš Foukal, Daniel Kuchař, Rak. Trenér František Foukal.

František Foukal (trenér Komárovice)

Narazili jsme na futsalový tým. Hrávali jsme s nimi v divizi před dvaceti lety. Oni byli i divizi. Jsou to mladí kluci, co jdou spolu od dorostu. I když jsou dole v tabulce, mají zmáknutou defenzívu a nedávávají moc branek. Naopak směrem dopředu jim to tolik nepadá. První poločas jsme měli větší držení míče, ale jinak to bylo vyrovnané. Vedli jsme 1:0, po naší velké chybě srovnali. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Byly tam tvrdé a férové souboje v obraně. Hrálo se odzadu a vyčkávalo se. Moc šancí k vidění nebylo. Rozhodla zřejmě naše individuální technika. Tím to kluci rozhodli. Soupeř hrál od stavu 4:2 power - play posledních šest minut. Do prázdné branky se prosadil i náš brankář Spurný.