MENU

Rozpis utkání

1. a 2. kolo

04.11.2023 - Rožnov pod Radhoštěm

Utkání čas Týmy Výsledek
1. 07.30 Amatér B - Tornádo B 5:0 kontumačně
2. 08.15 Amatér B - Černobílé perly 0:2
3. 09.00 Černobílé perly - Tornádo B 5:0 kontumačně
4. 09.45 Bar Bora Bora - Fru Fru 3:6
5. 10.30 Velká Lhota - Fru Fru 1:9
6. 11.15 Bar Bora Bora - Velká Lhota 5:3
7. 12.00 MFC Hutisko - Forza Rožnov B 5:0 kontumačně
8. 12.45 Forza Rožnov B - Krásno 7:4
9. 13.30 MFC Hutisko - Krásno 5:4
10. 14.15 Rychlé šípy - Draci 0:3
11. 15.00 Ajax - Draci 2:1
12. 15.45 Rychlé šípy - Ajax 1:4

3. a 4. kolo I. část

18.11.2023 - Rožnov pod Radhoštěm

Utkání čas Týmy Výsledek
13. 07.30 MFC Hutisko - Amatér B 4:6
14. 08.15 Amatér B - Ajax 0:5
15. 09.00 MFC Hutisko - Ajax 1:8
16. 09.45 Fru Fru - Forza B 3:2
17. 10.30 Fru Fru - Černobílé perly 9:2
18. 11.15 Forza B - Černobílé perly 10:2

3. a 4. kolo II. část

19.11.2023 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
19. 07.30 Bar Bora Bora - Krásno 1:5
20. 08.15 Bar Bora Bora - Draci 2:6
21. 09.00 Krásno - Draci 5:5
22. 09.45 Rychlé šípy - Velká Lhota 4:1
23. 10.30 Rychlé šípy - Tornádo B 10:2
24. 11.15 Tornádo B - Velká Lhota 0:5 kontumačně

5. a 6. kolo

25.11.2023 - Rožnov pod Radhoštěm

Utkání čas Týmy Výsledek
25. 07.30 Krásno - Amatér B 4:2
26. 08.15 Rychlé šípy - Amatér B 8:0
27. 09.00 Rychlé šípy - Krásno 4:3
28. 09.45 Velká Lhota - Černobílé perly 2:4
29. 10.30 Ajax - Velká Lhota 11:0
30. 11.15 Ajax - Černobílé perly 11:0
31. 12.00 Fru Fru - MFC Hutisko 7:2
32. 12.45 Draci - MFC Hutisko 8:2
33. 13.30 Draci - Fru Fru 2:2
34. 14.15 Tornádo B - Forza B 0:5 kontumačně
35. 15.00 Forza B - Bar Bora Bora 7:6
36. 15.45 Tornádo B - Bar Bora Bora 0:5 kontumačně

7. a 8. kolo

17.12.2023 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
37. 07.30 Fru Fru - Amatér B 5:3
38. 08.15 Bar Bora Bora - Amatér B 6:2
39. 09.00 Fru Fru - Rychlé šípy 1:6
40. 09.45 Bar Bora Bora - MFC Hutisko 7:2
41. 10.30 Černobílé perly - Rychlé šípy 0:16
42. 11.15 Černobílé perly - MFC Hutisko 4:5
43. 12.00 Forza B - Draci 3:1
44. 12.45 Velká Lhota - Draci 3:2
45. 13.30 Velká Lhota - Forza B 0:3
46. 14.15 Ajax - Tornádo B 5:0 kontumačně
47. 15.00 Ajax - Krásno 4:1
48. 15.45 Krásno - Tornádo B 5:0 kontumačně

9. a 10. kolo

06.01.2024 - Rožnov pod Radhoštěm

Utkání čas Týmy Výsledek
49. 07.30 Velká Lhota - Amatér B 1:8
50. 08.15 Forza B - Amatér B 1:0
51. 09.00 Velká Lhota - MFC Hutisko 1:7
52. 09.45 Forza B - Rychlé šípy 2:3
53. 10.30 Tornádo B - MFC Hutisko 0:5 kontumačně
54. 11.15 Bar Bora Bora - Rychlé šípy 1:0
55. 12.00 Tornádo B - Draci 0:9
56. 12.45 Bar Bora Bora - Ajax 2:2
57. 13.30 Černobílé perly - Draci 4:14
58. 14.15 Fru Fru - Ajax 4:8
59. 15.00 Černobílé perly - Krásno 4:8
60. 15.45 Fru Fru - Krásno 4:3

11. a 12. kolo

13.01.2024 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
61. 07.30 Draci - Amatér B 1:0
62. 08.15 Amatér B - Forza B 2:0
63. 09.00 Draci - Černobílé perly 10:1
64. 09.45 Forza B - Ajax 4:7
65. 10.30 Rychlé šípy - Černobílé perly 11:1
66. 11.15 Ajax - Bar Bora Bora 6:0
67. 12.00 Rychlé šípy - Bar Bora Bora 9:1
68. 12.45 MFC Hutisko - Velká Lhota 4:4
69. 13.30 Velká Lhota - Krásno 4:9
70. 14.15 MFC Hutisko - Tornádo B 5:0 kontumačně
71. 15.00 Krásno - Fru Fru 2:4
72. 15.45 Fru Fru - Tornádo B 5:0 kontumačně

13. a 14. kolo

20.01.2024 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
73. 07.30 Amatér B - Fru Fru 8:5
74. 08.15 Amatér B - Bar Bora Bora 4:0
75. 09.00 Rychlé šípy - Fru Fru 6:7
76. 09.45 Černobílé perly - Bar Bora Bora 0:5 kontumačně
77. 10.30 MFC Hutisko - Rychlé šípy 1:2
78. 11.15 MFC Hutisko - Černobílé perly 5:1
79. 12.00 Draci - Velká Lhota 5:2
80. 12.45 Draci - Forza B 4:2
81. 13.30 Forza B - Velká Lhota 7:3
82. 14.15 Krásno - Ajax 0:5 kontumačně
83. 15.00 Tornádo B - Krásno 0:5 kontumačně
84. 15.45 Tornádo B - Ajax 0:7

17. a 18. kolo

03.02.2024 - Rožnov pod Radhoštěm

Utkání čas Týmy Výsledek
85. 07.30 Amatér B - MFC Hutisko 5:0 kontumačně
86. 08.15 Ajax - Amatér B 3:0
87. 09.00 Ajax - MFC Hutisko 5:0 kontumačně
88. 09.45 Krásno - Bar Bora Bora 4:6
89. 10.30 Draci - Bar Bora Bora 4:0
90. 11.15 Draci - Krásno 1:3

17. a 18. kolo

03.02.2024 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
91. 07.30 Velká Lhota - Tornádo B 5:0 kontumačně
92. 08.15 Tornádo B - Rychlé šípy 0:5 kontumačně
93. 09.00 Velká Lhota - Rychlé šípy 0:4
94. 09.45 Černobílé perly - Forza B 2:5
95. 10.30 Černobílé perly - Fru Fru 3:7
96. 11.15 Forza B - Fru Fru 1:4

19. a 20. kolo

10.02.2024 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
97. 07.30 Tornádo B - Amatér B 0:5 kontumačně
98. 08.15 Černobílé perly - Amatér B 1:4
99. 09.00 Tornádo B - Černobílé perly 0:5 kontumačně
100. 09.45 Krásno - MFC Hutisko 3:5
101. 10.30 Forza B - MFC Hutisko 1:4
102. 11.15 Krásno - Forza B 4:2
103. 12.00 Fru Fru - Velká Lhota 14:3
104. 12.45 Velká Lhota - Bar Bora Bora 4:15
105. 13.30 Fru Fru - Bar Bora Bora 4:4
106. 14.15 Draci - Ajax 4:2
107. 15.00 Ajax - Rychlé šípy 1:1
108. 15.45 Draci - Rychlé šípy 9:0

21. a 22. kolo

18.02.2024 - Rožnov pod Radhoštěm

Utkání čas Týmy Výsledek
109. 07.30 Amatér B - Draci 2:5
110. 08.15 Amatér B - Velká Lhota 9:1
111. 09.00 Draci - Tornádo B 9:3
112. 09.45 Krásno - Velká Lhota 9:0
113. 10.30 Tornádo B - Fru Fru 0:5 kontumačně
114. 11.15 Krásno - Černobílé perly 4:2
115. 12.00 Ajax - Fru Fru 0:2
116. 12.45 Bar Bora Bora - Černobílé perly 6:4
117. 13.30 Ajax - Forza B 4:3
118. 14.15 MFC Hutisko - Bar Bora Bora 5:7
119. 15.00 Rychlé šípy - Forza B 6:1
120. 15.45 Rychlé šípy - MFC Hutisko 3:3

15. a 16. kolo

25.02.2024 - Zubří

Utkání čas Týmy Výsledek
121. 07.00 Amatér B - Krásno 3:4
122. 07.45 Amatér B - Rychlé šípy 5:0 kontumačně
123. 08.30 Krásno - Rychlé šípy 5:0 kontumačně
124. 09.15 MFC Hutisko - Draci 1:4
125. 10.00 MFC Hutisko - Fru Fru 2:3
126. 10.45 Fru Fru - Draci 6:5
127. 11.30 Černobílé perly - Velká Lhota 5:5
128. 12.15 Velká Lhota - Ajax 1:5
129. 13.00 Černobílé perly - Ajax 1:8
130. 13.45 Bar Bora Bora - Forza B 4:4
131. 14.30 Forza B - Tornádo B 5:0 kontumačně
132. 15.15 Bar Bora Bora - Tornádo B 5:0 kontumačně