Amatér si prohrál zápas v Orlové v prvních sedmi minutách

Divize F - 7. kolo

Oskarol Orlová - Amatér Komárovice 8:7 (6:1)

Branky Amatéru: Bezděk 2, Kuchař 2, Lasovský 2, Adam Hrdlička.

Sestava Amatéru: Tomáš Hrdlička - Bezděk, Kuchař, Lasovský, Adam Hrdlička, Pančochář, Jiříček, Smolka, Žingor. Trenér František Foukal.

"Zápas se rozhodl v prvních sedmi minutách. Prohrávali jsme 4:0, aníž by náš brankář měl nějaký zákrok. Oni byli hodně produktivní. Ve druhé polovině prvního poločasu jsme se dostali do hry. I když jsme prohráli první poločas o pět branek, třikrát jsme z velkých šancí minuli prázdnou branku. Ve druhém poločase jsme jasně dominovali. Čtyři minuty před koncem jsme snížili na 8:7. Měli jsme další šance na vyrovnání nebo otočení. Těsně před koncem otřel z deseti metrů střelu o tyč Lasovský. Kdybychom spočítali šance obou týmů v tomto zápase, museli bychom při lepším zakončení vyhrát o čtyři branky my," řekl trenér Komárovic František Foukal.

V 8. kole se Amatér střetne v domácí hale Hustopečí nad Bečvou v neděli 22. prosince od 18:15 hodin s Jokeritem Kopřivnice.