Beach Boys Odry - Amatér Komárovice 5:6 (1:5)

Branky: Daniel Kuchař 2, Michal Kuchař, Bezděk, Hrdlička, Vedral.

Komárovice: Tomečka - Tomáš Foukal, Pančochář, Daniel Kuchař 2, Michal Kuchař, Bezděk, Hrdlička, Vedral. Trenér František Foukal.

František Foukal (trenér Amatér Komárovice)

Poločasy nebyly asi tak různé, jak napovídá skóre. S nimi je to vždy boj. Většinou s nimi nezvládáme úvody, ale tentorát jsme ten úvodní nápor se šancemi přežili. Pak jsme udeřili dvěmi slepenými brankami do 6. minuty a pak jsme byli lepší. Kombinovali jsme a proměňovali jsme šance. Je jsme do šancí nepouštěli. Soupeř ve 30. sekundě druhého poločasu hned ve 30. sekundě snížil na 2:5, Vedral naštěstí dal na 2:6. Domácí pak povzbuzováni bouřlivým publikem pořád útočili. Jejich mladí hráči se do toho dostali. Spoléhali jsme hodně na obránce a vepředu chtěl každý dát gól. Brejky jsme neproměňovali, mohli jsme dát šest branek skoro do odkryté branky. Rozchytali jsme jejich brankáře, ten toho hodně pochytal. Ke konci je diváci hnali, bylo tam několik těžkých závarů, kde to smrdělo srovnání, ale ustáli jsme to.