Amatér utekl proti Odrám ze stavu 1:6 a rozhodl 30 sekund před koncem

Divize F - 9. kolo

Beach Boys Odry - Amatér Komárovice 7:8 (4:1)

Branky Amatéru: Kuchař 3, Bezděk 2, Hrdlička, Pančochář, Rak.

Komárovice: Tomečka - Kuchař, Bezděk, Hrdlička, Pančochář, Rak, Foukal, Lukáš Lasovský, Křenek. Trenér František Foukal.

"Důležité vítězství se nerodilo vůbec lehce. Rozhodli jsme o něm až 30 sekund před koncem. Nedali jsme v prvním poločase první dvě šance a soupeř to potrestal. Prohrávali jsme 2:0, a i když jsme dali kontaktní branku, nevyrovnali jsme se s důraznou hrou soupeře a prohráli jsme první poločas 4:1. Chtěli jsme začít druhý poločas aktivně, ale dostali jsme hned v první minutě pátou branku a následně prohrávali 6:1. Během pěti minut od 29. do 34. minuty se nám podařil srovnat na 6:6. Již za stavu 6:4 soupeř znatelně znervózněl. Dokonce jsme šli do vedení 6:7, soupeř při hře bez brankáře ještě srovnal, ale poslední slovo patřilo k nám. Zápas se hrál ve fantastické kulise a je radost hrát před takovými diváky," řekl trenér Komárovic František Foukal.