Amatér v okleštěné sestavě dosáhl prvního vítězství v sezoně

Divize F - 3. kolo

Top Dogs Nový Jičín - Amatér Komárovice 6:9 (3:2)

Branky Amatéru: Bezděk 3, Kuchař 2, Foukal 2, Křenek 2.

Sestava Amatéru: Tomečka - Bezděk, Kuchař, Foukal, Křenek, Jiříček, Smolka. Trenér František Foukal.

"Hráli jsme jenom v šesti lidech, a když to soupeř viděl, tak na nás vletěl. Prohrávali jsme v sedmé minutě 3:0, ale od 12. minuty šel náš výkon nahoru. Lépe jsme bránili a vyráželi k brejkům. Měli jsme hodně šancí, ale do poločasu se prosadili jenom dvakrát. V dobrém výkonu jsme pokračovali i ve druhém poločase, kdy jsme si z brejků vytvářeli mnoho přečíslení a byli jsme produktivnější. Přesto jsme do stavu 6:6 jenom dotahovali. Jakmile jsme sedmou brankou šli do vedení, soupeře to zlomilo. Odskočili jsme na 6:9. Domácí to zkusili tři minuty bez brankáře a měli tři velké šance. My jsme také dvakrát minuli prázdnou branku. Vyhráli jsme zaslouženě," řekl trenér Amatéru Komárovice František Foukal.

V dalším utkání se Komárovice utkají v neděli 24. listopadu od 18:15 hodin v Hustopečích nad Bečvou s GT Trojanovicemi.