Divize F - 8. kolo

Amatér Komárovice - Baracuda Jakubčovice 5:4 (4:1)

Branky Komárovic: Kuchař, Hrdlička, Martin Lasovský, Pančochář, Křenek.

Sestava Komárovic: Tomečka -  Kuchař, Hrdlička, Martin Lasovský, Pančochář, Křenek, Foukal, Lukáš Lasovský, Žingor. Trenér František Foukal.

"Baracuda byla výborným soupeřem. Byť první poločas zaspali, tak v tom druhém z toho nakonec bylo nebývalé drama. My jsme v prvním poločase dobře bránili. Tomečka byl výborný. Soupeř se prosadil jen po brance z desetimerového kopu. Za stavu 4:1 zkoušel power - play ještě v prvním poločase, ale bez úspěchu. Ve druhém poločasu od páté minuty jsme se dostali pod velký tlak, Tak nás ještě letos nikdo nezatlačil. My jsme mohli hrát jen na brejky. Po deseti minutách druhého poločasu měly oba týmy po pěti faulech, a tak se hodně kopalo z deseti metrů. My jsme za stavu 4:3 nedali dvě desítky, oni za stavu 4:4 dokonce tři. Rozhodli jsme dvě minuty před koncem zápas po pěkné akci. Tomu zápasu nechybělo nic - tempo, kvalita, souboje, emoce," řekl trenér Komárovic František Foukal.

První utkání nového roku sehrají Komárovice 8. ledna od 18 hodin v Odrách s týmem Beach Boys.