MENU
  • 30.10.2018
  • 462 zobrazení

Rozhovor s trenérem Amatéru Františkem Foukalem pro futsalfifa.cz

Rozhovor s trenérem Amatéru Františkem Foukalem pro futsalfifa.cz

Komárovice mají premiérovou sezónu v divizi za sebou a už nyní se chystají na svoji další. Novinkou ovšem je, že své domácí zápasy již nebudou hrát v Rožnově pod Radhoštěm, ale ve zbrusu nové hale v Hustopečích nad Bečvou. Jak byli v Komárovicích spokojeni s loňskou sezónou a jaké si dávají cíle do té nadcházející? Na to vše jsme se zeptali předsedy klubu pana Františka Foukala.

Kdybyste měl krátce zhodnotit vaši premiérovou sezónu v divizi, byla pro vás úspěšná či nikoliv?

Jako nováček souteže jsme si dali cíl se zachránit, což se nám podařilo až v play out. Takže s rozpaky splněno, každopádně jsme záchranu oslavili.

Jaké si dáváte cíle pro letošní ročník v divizi?

Letošní cíl je jasný, proklouznout do play of, což nebude jednoduché, protože to bude chtít ostatních 11 týmů určitě též.

Udály se přes léto u vás nějaké změny v kádru?

Minulou sezonu jsme odehráli v 9 lidech. Kvůli pracovnímu vytížení skončil Petr Škařupa, Pepa Landa přechází do B týmu s tím že když bude potřeba pomůže. Chtěli jsme posílit o hráče s futsalovými zkušenostmi, ale to nedopadlo. Přišel zatím Patrik Hofman, a ještě dva hráči by měli přijít.

Kdo by měl ve vašem kádru patřit letos k oporám?

Sázíme na kolektivní pojetí (doufám), oporami by měli být všichni kteří nastoupí na palubovku , jednou vynikne ten podruhé další.

Koho vidíte jako favorita soutěže?

Mezi favority řadím loňského finalistu FU Kopřivnice, hodně posílil Roub, zkušené GT Trojanovice, Jeseník, myslím si že soutež bude vyrovnaná, nebude lehkého zápasu.