MENU
  • 21.02.2024
  • 182 zobrazení

Ajax tři body od obhajoby titulu. Draky odstřihly od bojů o prvenství prohry s Velkou Lhotou a Forzou B

Radim Kuběna (vedoucí mužstva Ajax Dolní Bečva)

Byli v šesti lidech. Byl to odlišný zápas, než jsme porazili 8:4 v prvním zápase. Zavřeli to vzadu, nikam se nehnali a čekali na brejk na rychlého hráče. Z jednoho brejku dali 0:1. Poprvé za sezonu jsme zkusili power play dvě minuty před koncem. Bohužel po špatné rozehrávce jsme dostali druhou branku a byl konec. Fru Fru pozorně bránilo. Byl to podobný zápas jako proti Baru Bora Bora.

Proti Forze B jsme předvedli obrat. V 10. minutě prvního poločasu jsme prohrávali 3:0. Udělali jsme tři chyby, oni to pěkně třikrát trefili. Potom jsme udělali změny v rozestavení. Měli jsme tlak, ale nedařilo se nám dávat branky. Od první vstřelené branky to začalo padat a kluci to otočili na 4:3. Byla znát únava soupeře, protože ten hrál souběžně v Kopřivnici.

K obhajobě titulu stačí jedna výhra, protože vzájemné zápasy s Fru Fru jsou 8:4 a 0:2 pro vás. Los máme dobrý, kdy hrajeme s posledními dvěma celky tabulky. Škoda, že se to odložilo na poslední dvojkolo, ale snad to zvládneme. Bereme hodně hráčů. Každý nastoupí na jeden zápas. Zatím je v nominaci deset hráčů. Pohár máme doma a musíme ho dovézt. Věříme, že putovní pohár přivezeme zpět zase na Dolní Bečvu.

Lukáš Soukup (vedoucí mužstva Draci Valašské Meziříčí)

Do branky musel zaskořit náš univerzál Matěj Vaigl. Odchytal velmi dobré utkání. Rozdílovým hráčem byl Vašek Zahradníček, který opět kouzlil a svými brankami rozhodl zápas v náš prospěch. Jsem spokojený s předvedenou hrou. Hráli jsme kombinační futsal a všechno nám vycházelo.

Zaspali jsme začátek utkání proti Tornádu B, kdy jsme obdrželi dvě branky. Do poločasu jsme to dohnali. Opět zářil Zahradníček, který je rozdílovým hráčem a je nejlepším hráčem soutěže nebo patří jestli né k nejlepším. Jsme rádi, že ho můžeme mít v týmu. Ve druhém poločase jsme výhru strhli na svou stranu a zápas jsme ovládli. Soupeř měl jednoho hráče na střídání a držel se hodně dobře.

Když se teď podívám na tabulku, tak ztrácíme šest bodů na Ajax a strašně nás mrzí prohry s Forzou B a Velkou Lhotou. Mohli jsme se prát o titul až do poslední chvíle. Chceme vyhrát poslední dvě utkání a skončit na druhém místě. Máme i lepší vzájemný zápas s Fru Fru.