MENU
  • 17.01.2024
  • 272 zobrazení

Draci jsou rádi za zvládnutý těsný zápas, MFC Hutisko čtyřikrát vedlo, Fru Fru zlepšilo defenzívu

Draci jsou rádi za zvládnutý těsný zápas, MFC Hutisko čtyřikrát vedlo, Fru Fru zlepšilo defenzívu

Lukáš Soukup (vedoucí mužstva Draci Valašské Meziříčí)

Amatér B je dlouhodobě kvalitní tým nevím, proč mají málo bodů. Velmi dobře bránili a pokrývali ty prostory. Bylo to vyrovnané utkání. Rozhodli jsme až po přímém kopu tečovanou střelou Matěje Vaigla. Utkání by slušela remíza, ale my jsme takových zápasů hodnně prohráli nebo remizovali. Poprvé po dlouhé době jsme rádi, že jsme strhli výhru na svou stranu. 

Perly se zlepšily oproti minulému zápasu, nyní se více zaměřili na obranu a podali lepší výkon. Naznačili svoje možnosti oproti minulému zápasu. 

Rostislav Malina (vedoucí mužstva MFC Hutisko)

S Velkou Lhotou to bylo celkem vyrovnané. Čtyřikrát jsme vždy vedli, ale neodskočili jsme na více branek. Dostávali jsme góly po přečíslení. 

V těsné porážce s Tornádem B jsme sice prohráli těsně, ale zkušenému soupeři jsme nestačili technicky. Museli bychom mít štěstí, abychom uhráli alespoň bod. 

Radim Zvonek (brankář Fru Fru Vsetín)

Proti Krásnu jsme zlepšili obranu. Řekli jsme si, co a jak hrát. Mohli jsme dát i více branek. Byl to se soupeřem dobrý futsal. Krásno mělo kvalitu. Tornádo B jsme viděl letos poprvé. Na to, že jsou v dolní polovině tabulky, tak hráli dobře a notně nás potrápili. Dosáhli jsme cenného vítězství.