• 22.02.2024
  • 184 zobrazení

Fru Fru se chystá na Draky a reálně vidí stříbro. MFC Hutisko jako den a noc. Forza B měla na lopatě Ajax

Jaroslav Mynář (vedoucí mužstva Fru Fru Vsetín)

Proti Ajaxu kluci skvěle bránili a čekali na brejk. Gólman Číž dobře zachytal. Obránci zezadu neumožnili soupeři se dostávat do šancí. Titul je asi rozhodnutý. S Draky hrajeme přímo o druhé místo. Musíme s nimi remizovat nebo je porazit, jinak bychom při shodě bodů skončili třetí.

Rostislav Malina (vedoucí mužstva MFC Hutisko)

Proti Baru Bora Bora jsme zaspali začátek. Hned jsme prohrávali 2:0. Zápas nám celkově nevyšel, nehráli jsme dobře. Dostávali jsme laciné góly. Bylo to neurovnané, zápas o ničem.

S Rychlými šípy to bylo o něčem jiném. Hráli jsme výborně. Dostali jsme bohužel branku na 3:3 dvě minuty před koncem. Musím kluky pochválit, tady hráli dobře.

Petr Boruta (vedoucí mužstva Forza B)

Měli jsme Ajax na lopatě. Bylo nás jenom pět. Postupně jsme odešli fyzicky. Zde začátku jsme je k ničemu nepustli. Oni nemohli trefit branku. Vedli jsme 3:0, sedlo to Bačákovi s Plesníkem vepředu. Ve druhém poločase došly síly. Dostali jsme čtyři branky. V poslední minutě mohl Vašut srovnat. Chyběly nám opory do plné síly, jinak by to mohlo vypadat asi jinak.

Proti Šípům už kluci nemohli. Někteří měli čtvrtý zápas v nohách. Škoda že jsme Ajax neporazili a nezdramatizovali boj o titul.