• 338 zobrazení

Hutisku pomohly posily z Horní Bečvy, Ajaxu třetiligový Jan Kuběna

Jakub Vašut (hráč MFC Hutisko)

3:2 Tornádo B

Začátek zápasu byl poměrně divoký. Měli jsme zpoždění s jedníma autem s hráči a museli jsme začínat o jednoho méně. Když už jsme byli kompletní, tak se prosadil nováček z Horní Bečvy Adam Lejska. V tomto utkání jsme byli lepší a prosazovali jsme se po pěkných kombinačních akcích. I soupeř měl svoje šance, ale nakonec jsme to zvládli a získali tři body.

2:5 Ajax

Proti Ajaxu jsme měli velký strach z formy Kryšotfa Špatného. Začali jsme trochu ustrašeně a právě on nám dal první dvě branky. Pak jsme ale srovnali krok, což Ajax přibrzdilo. Bohužel jsme před poločasem dostali třetí branku. Druhý poločas jsme držei stav 2:3. Oba týmy měly šance. Bohužel jsme čtvrtou branu dostali přímo z rohu a to nás trochu položilo. Pak se zápas jeom dohrával. Dobře nám zahrály posily z dorostu Horní Bečvy Adam Lejska a Marek Vašut.

Radim Kuběna (hrající vedoucí mužstva Ajax Dolní Bečva)

5:2 MFC Hutisko

Proti Hutisku jsme se na začátku hledali, ale herně to nebylo špatné. Soupeř byl omlazený, udělal několik individuálních chyb. My jsme toho využili k zisku třech bodů.

3:2 Draci

Čekali jsme, že ten zápas bude těžký. Přistoupili jsme k tomu zodpovědně. I když jsme prohrávali dvakrát 0:1 a 1:2, podařilo se nám vyrovnat a otočit to ve svůj prospěch. Kluci to vybojovali. Pomohl nám Jan Kuběna, který mohl nastoupit díky volnému přípravému programu třetiligových Kvítkovic.