MENU
  • 03.03.2024
  • 140 zobrazení

Krásnu chybělo více hráčů. Poděkování Pastovi a na střeleckém vrcholu Vrba

Krásnu chybělo více hráčů. Poděkování Pastovi a na střeleckém vrcholu Vrba

Martin Varga (vedoucí mužstva Krásno Valašské Meziříčí)

Uplynulá sezóna se mě nehodnotí lehce. Hned ze startu jsme řešili obrovské absence a to z různých důvodů. Dva hráči, kteří bývali v minulých letech oporami do sezóny ani nezasáhli a i když soupiska ke konci sezóny čítala zhruba dvacet jmen, byli jsme v každém kole rádi za alespoň jednoho či dva na střídání. Jelikož už nejsme nejmladší tak to bylo mnohdy znát a výsledky byly neuspokojivé. Když pominu, že jsme v tabulce skončili za očekáváním až na šestém místě tak musím říct, že jsme se snažili vždy hrát líbezný futsal a o to jde především.

Takže děkuji všem co se snažili pravidelně chodit, zmíním pár jmen díky kterým jsme měli kontumováno pouze jedno dvoukolo: Žilinský, Veselý, Vrba, Paťava, Sovák Z., Pastorek.

Zastavil bych se zejména u Pasty, který podstoupil v průběhu sezóny operaci a ukázal jaký je to srdcař a to doslova. Někteří hráči již před sezónou avizovali, že jejich účast bude příležitostná a těm patří také dík, že se alespoň sem tam zúčastnili. Kdoví co přinese sezóna příští, ale bez aktivnějšího přístupu to nevidím růžově.

Na závěr bych chtěl pogratulovat vítězi soutěže klukům z Ajaxu, kteří od začátku do konce hráli konzistentně a nedovolili žádnou větší zápletku. Nejblíže jejich sesazení z trůnu byl tým Fru Fru, kteří hráli také skvěle a zejména závěr soutěže dominovali. Celkově mě přišlo, že kvalita soutěže roste a to je jedině dobře. Teď se přesuneme z tělocvičny na pažit a budeme si užívat čerstvého vzduchu.

Střelci Krásna v letošní sezoně: 

Neuberger 3

Martin Varga 11

Zdeněk Horák 3

Vrba 16

R. Černý 4

Paťava 7

David Veselý 10

V. Žilinský 13

Sviták 2

Vozák 1

Brachánek 1

F. Černý 1

Zdeněk Sovák 4

Petr Sovák 1

Michut 1