MENU
  • 04.02.2024
  • 177 zobrazení

Rezerva Amatéru poznala kvality lídra soutěže z Dolní Bečvy. MFC Hutisku zbyli dva hráči

Josef Landa (hráč Amatér Komárovice B)

Vědeli jsme, že nás čeká jen jeden zápas proti vedoucímu Ajaxu, protože Hutisko se předem omluvilo, že nepřijede. Mohli jsme se ujmout vedení, ale bohužel bratr Jiří minul. Oni pak po dlouhém nákopu na Špatného a naší chybě v komunikaci se ujímají vedení 1:0. Po krásné kombinaci Kaleta, Bartošík se objevuje Bartošík sám před brankou, ale bohužel míjí. Po rychlém přečíslení a opět špatně rozehraných hráčích dostáváme na 2:0, kdy křižnou nahrávku uklízí jejich hráč zcela osamocený do prázdné branky.

Druhý poločas bych řekl, že bylo méně vyložených šancí na obou stranách, a když dostáváme dvě a půl minuty před koncem po samostatném úniku Růčky, který nájezd zakončil s přehledem, bylo hotovo. Soupeř vyhrál zaslouženě a právem je první, ale po našich chybách u prvních dvou gólů jsme mu výhru usnadnili.

Rostislav Malina (vedoucí mužstva MFC Hutisko)

Hrálo se hodně přáteláků, Želva cup na Horní Bečvě a Hutisko mělo také zápas s Rožnovem B. Zbyli nám dva hráči, a tak jsme se museli z obou zápasů omluvit.