MENU
  • 23.01.2024
  • 195 zobrazení

Rychlé šípy s červenou kartou a směšným gólem. Fru Fru se vypořádávalo s absencí Zvonka

Ondřej Střílka (brankář Rychlé šípy Valašské Meziříčí)

Tohle kolo bylo pro nás velmi těžké, chybělo nám spoustu hráčů, kvůli přípravným zápasů, ale podařilo se nám složit sedmičetnou posádku s kluků co máme v rezervě a pár stálic. První zápas proti Fru Fru byl pěkný nahoru dolů, měli jednu čtverku i s golmanem velmi zkušenou a věděli co mají hrát, my jsme dokázali proměňovat šance ke kterým jsme se dostali a dokonce jsme první poločas vyhráli. Jenže druhý poločas nás začali dotahovat a projevovala se nezkušenost kluků co často nehrají a červená karta pro našeho obránce, přesto jsme dokázali dávat góly. Tomuhle zápasu by slušela remíza.

Druhý zápas jsme hráli proti hutisku, věděli jsme že to bude těžké, protože měli dvě čtverky a my jenom jednoho na střídání. První poločas jsme v obraně zvládli perfektně a dokázali si vytvořit šance a nakonec posledních šesti sekundách poločasu skórovat. V druhém poločase soupeři měli hodně šancí, začala se na nás projevovat únava, ale dal jsme bojovali a dokázali zvýšit na 2:0. Poté přišlo v 15. minutě velmi špatné, směšné a nešťastné rozhodnutí rozhodčího, který odpískal z druhé půlky hřiště gól do naší sítě, když se balon kutálel podél brankové čáry a náš hráč ho vykopl. Ani protihráči nevěřili, co se to stalo, my jsme však dál bojovali a vyhráli 2:1. Chtěl bych poděkovat všem za obětavý výkon a za výpomoc klukům.

Marek Dychus (hráč Fru Fru)

Šli jsme do obou zápasů bez brankáře Zvonka. Amatér B měl snad třicet možností trefit prázdnou branku, tak se trefili jen osmkrát. Jen čekali na naše chyby. Zápas nebyl atraktivní. Oni se namačkali do branky v pěti lidech a překopávali do prázdné.

I ve druhém zápase to byla hra bez brankáře a proti Šípům daleko lepší zápas. Po faulu na mě ve středu hřiště b yl vyloučen jejich hráč. Dostala jsme se před obránce Šípů a on mě sundal přímo zezadu a byl vyloučen. Nakonec jsme to uhráli, byli jsme zdravě naštvaní za první zápas.