• 311 zobrazení

Rychlé šípy se budou tahat s Ajaxem o titul. Rezervě Tornáda zoufale chyběli hráči

Šimon Vrána (hrající vedoucí mužstva Rychlé šípy Valašské Meziříčí)

5:2 Forza B

Byl to vyrovnaný zápas. Forza hrála dobrý futsal. My jsme kvaitně bránili a podržel nás brankář Střílka. Naštěstí jsme během utkání vedli a udrželi to až do konce.

9:2 Tornádo B

První poločas přinesl vyrovnanou hru. Na začátku druhého poločasu Tornádo srovnalo na 2:2. Podařilo se nám dát třetí branku a to byl zlom v zápase. Od té doby jsme sázeli soupeři jednu branku za druhou.

Erik Hrabovský (hráč Tornádo Nový Jičín B)

2:9 Rychlé šípy

Přijeli jsme v šesti lidech, tak už to byla výzva proto mladému soupeři. Nakonec byla z výzvy noční můra. Šípům vyšlo vše, na co šáhli. My jsme naopak měli kopec smůly. Trefili jsme čtyřikrát brankovou konstrukci a několik gólů jsme soupeři darovali.

2:7 Draci

Tento zápas už jsme dohrávai pouze ve čtyřech lidech. Bylo to znát. Prvních pár minut jsme se snažili, ale v tak málo hráčích to opravdu nešlo. Bylo nemožné urvat nějaké body.