• 292 zobrazení

Rychlé šípy se s absencemi vyrovnaly lépe než Krásno

Šimon Vrána (hrající vedoucí mužstva Rychlé šípy Valašské Meziříčí)

3:1 Krásno

Byli jsme toto dvojkolo v dost osekané sestavě. Věděli jsme že proti Krásnu musíme hrát z dobré obrany a zkusit dál gól z brejku nebo po chybě soupeře. Podali jsme skvělý týmový výkon a nakonec se štěstí přiklonilo na naši stranu.

5:3 Benfika

Druhý zápas jsme chtěli hrát více ofenzivně. Měli jsme hodně šancí i do prázdné branky. Ty jsme trestuhodně neproměnili. Ke konci se nám otevíraly díry v obraně a také proto jsme bránili těsně vítězství a nakonec úspěšně.

Michal Pastorek (hráč Krásno Valašské Meziříčí)

2:5 HSK Huslenky

Soupeř nás překvapil stylem, kdy na nás vyrukoval od první minuty s hrou bez brankáře a hrál power - play. Devadesát procent týmů proti nám hraje totiž zezadu. Začali jsme dobře a vedli jsme 2:0. Pak jsme ale rychle dvakrát inkasovali. Bohužel nás bylo málo a postupně nám docházely síly. Měi jsme sice va hráče na střídání, ale já nemohu v současné době odehrát více minut a je to na sílu. Soupeř nás postupně přehrál. My navíc hrajeme v zakončení složitě a nedáváme góly.

1:3 Rychlé šípy

Udělali jsme změnu. Jelikož v poli moc hrát nemohu, šel jsem do branky a Milan Michut do pole. Utkání bylo vyrovnané, my jsme byli lepší na míči. Nedali jsme šance. Prohrávali jsme 0:1, soupeř urputně bránil. My jsme z power - play vyrovnali, ale záhy jsme dostali hlavou druhou branku od nejmenšího hráče na hřišti. Z toho už jsme se nedokázali dostat. Místo, abychom srovnali, tak jsme ještě dostali třetí branku.