• 21.01.2024
  • 222 zobrazení

Skvělý víkend Amatéru B. Landové při chuti

Josef Landa (hráč Amatér B)

Fru Fru přijelo bez klasického brankáře a hned od první minuty hrálo power play. Bylo to z jejich strany zajímavé řešení. My jsme nedali po jejich špatných rozehrávkách třikrát do prázdné branky a soupeř odskočil na 2:0. Myslel jsem si, že se zatáhnou a budou hrát odzadu, ale pokračovali ve hře bez brankáře, což se jim postupem času nevyplatilo. My jsme přidávali většinou góly z přečíslení nebo do prázdné branky přes půlku hřiště až na 5:2. Po našich chybách se soupeř čtyři  minuty před koncem dotáhl na 5:5. Vypadalo, že nás to bude mrzet, že jsme několikrát netrefili prázdnou branku.  Nutno uznat, že jsme museli většinu zápasu hrát  kvůli jejich power play v bloku a bránit. Spoutu šancí se nám podařilo zblokovat. Naštěstí tři munuty před koncem nás posílá do vedení Hořelka po kombinaci s Vedralem. Pak jsme přidali ještě dvě brany do odkryté klece a bylo hotovo. Paradoxně, co jsem viděl následující zápas, tak se Fru Fru hra bez brakáře proti Rychlým šípům vyplatila a vyhráli.

Proti Baru Bora Bora jsme věděli, že to bude jiný zápas. Víc klasický, futsalový. Oba týmy poctivě bránily. Lehce více na míči byla Bora. První branku jsme vstřelili my, kdy Vedral nakopával dlouhý balón na mě, ale já jsem na něho nedosáhl, To ale natolik zmátlo brankáře, že míč nakonec končí v brance a my první poločas vyhráváme 1:0. Futsal do byl spíše do plých obran, než abyhcom se honili nahorů, dolů.  Nám se zápas v obraně vyvedl na jedničku a co prošlo, to pochytal brankář. Bora své šance měla, nevyužila je a my jsme to dokázali trestat.U druhé branky jsme si to s Vedralem prohodili a on těsně před brankářem hlavou tečuje mimo dosah brankáře a přidává druhou branku.Třetí branku přidávám sám, kdy se mi podaří vypíchnout balón při rozehrávce a samostatný únik zakončuji k tyči. Čtvrtý gól přidáváme při power play. Jsem rád, že se nám toto dvojkolo podařilo proti težkým soupeřům ke všemu jen s šesti hráči do pole zvládnout. Výborně jsme bránili a neslo to ovoce. Poslední zápasy hrajeme to, co bychom chtěli. Těšíme se na pokračování soutěže.