Okresní přebor Nový Jičín - 13. a 14. kolo

Rapid /TJ Sviadnov  -  Forza Rožnov 4:5 (1:4)

Branky: Martin Seidl 3, Robin Hruška, Josef Slovák.

Růžové Tlapičky Hukvaldy  -  Forza Rožnov 1:2 (0:1)

Branky: Mykola Varyniuk, Robin Hruška.

Petr Boruta (vedoucí mužstva Forza Rožnov)

První záps jsme to měli od první  minuty pod kontrolou. Vedli jsme 2:0 a 5:1. Soupeř mocně dotahoval. Kluci hráli výborně oba zapasy. První zápas jsme zbytečně zdramatizovali. Chtěli jsme si zlepšit skóre, ale Sviadnov kousal. Druhý zápas jsme vedli 2:0. Byly to vydřené body v dobré sestavě. Chtěli jsme urvat třetí místo, ale to se nám bohužel kvůli skóre nepodařilo. Dnes jsme ale hráli krásný futsal, měli jsme krásné akce a krásné góly.

Vichury  - Lavina Kopřivnice 3:1 (2:1)

Branky: Jan Rada, Matěj Vaigl, Petr Adzima.

Vichury  -  FU Kopřivnice B 3:2 (2:2)

Branky: Jáchym Němec, Robert Tydlačka, Matěj Vaigl.

Robert Tydlačka (hráč Vichury)

První zápas pro nás nic neřešil. Soupeř byl jenom v pěti, ale hráli dobře a bylo v útoku nebezpeční. Fyzicky jsme je přehráli, protože jsme se sešli v počtu deseti hráčů a ubojovali jsme to.

Rozhodující zápas o titul - to byla přetahovaná na jednu a druhou stranu. Soupeř dal rychlou branku na 1:0. Nepodržel jsem brankář a dostal všechny tři branky laciné. Potřeboval jsme vyhrát, zkoušeli jsme tlačit. Soupeř hrál velmi dobře. Byl to zápas na úrovni krajského přeboru a divize. Čtyři minuty před koncem dal vítěznou branku Jáchym Němec. Chytrou hrou jsme to ubránili. Oslavil jsme druhý titul v řadě. I rádi bychom si zahráli krajský přebor, který se hraje v Ostravě. Je to náročné na dojíždění, ale budeme se o tom bavit.