9. a 10. kolo okresní soutěže 1. třídy Nový Jičín

Jethro Zašová - Javor Bordovice 5:0 (0:0)

Branky: Palacký 3, Petřek, Lušovjan.

Wespen Nový Jičín - Jethro Zašová 2:6 (1:2)

Branky: Palacký 3, Vrabec, Lušovjan, Petřek.

Miroslav Vrabec (vedoucí mužstva Jethro Zašová)

Na to, že jsme odjížděli jen s třemi náhradníky, tak jsme podali solidní výkony. První zápas jsme hráli proti Bordovicím a měli jsme spoustu šancí. Ze začátku jsme nedali šest tutovek, je poržel brankář. Oni zkušeně bránili a zhušťovali to. Byli jsme ale trpěliví, druhý poločas jsme dali první branku ve 24. minutě. Pokračovali jsme v dobrém výkonu. Za stavu 3:0 oni hráli power - play, fyzicky ale ji docházel dech a my jsme to zkušeně dohráli.

Druhý zápas jsme věděli, do čeho jdeme. V prvním zápase jsme se na něm vytrestali. Oni věděli, co na nás mají hrát. Snažili se ná utahat fyzicky. My jsme brzy vedli, oni srovnali. My jsme měli následně hodně štěstí a podržel nás branář Malík v brance. Za stavu 1:3 oni nedali několik tutovek. Jednou trefili břevno a my hned z brejku jsme to dali na 1:4. Od 11. minuty hráli power - play. Nedařilo se jim ale v té přesilovce jak posledně. My jsme naopak dobře bránili a dostali jsme jen jednu branku do konce zápasu.