MENU
  • 12.11.2022
  • 543 zobrazení

Jethro hrálo na úvod sezony nejprve fotbal, pak přišla první výhra s futsalovým výkonem

Okresní soutěž 1. třídy 1. a 2. kolo

Jethro Zašová - Wespen Nový Jičín 4:7

Branky: Jakub Podzemný 2, David Smilek, Lukáš Vrabec.

Javor Bordovice - Jethro Zašová 1:6

Branky: David Smilek 2, Martin Lušovjan, Tomáš Malík, Ondřej Petřek, Dušan Čaňo.

Miroslav Vrabec (vedoucí týmu Jethro Zašová)

Vedli jsme v prvním poločase 3:2, ale hráli jsme jsme fotbal, ne futsal. Takto se nedalo. Oni byli futsalovější, vydrželi fyzicky a otočili ve druhém poločase na 4:3. Ještě jsme srovnali, ale pak nás třemi brankami přejeli. Řekli jsme si před druhým zápasem co chceme hrát,. Javor byl celkem dobrým soupeřem. Měli trošku smůlu. My jsme vedli 1:0, otevřeli to a my jsme to z brejků trestali. Oni hráli power - play a my jsme jim do prázdné branky dali tři branky. Jsme rádi za tři body na úvod sezony.