• 269 zobrazení

Jethro má za sebou základní část a jde do nadstavby ze třetího místa

Okresní soutěž 1. třídy Nový Jičín - 10. a 11. kolo

Real Top Frýdek - Místek B - Jethro Zašová 1:5 (1:2)

Branky: Jakub Podzemný, Tomáš Malík, Martin Lušovjan, Vojtěch Petřek, Daniel Němec.

Jethro Zašová - FC Smíšené 2003 Fulnek 4:6 (1:3)

Branky: Martin Lušovjan, Daniel Němec, Jakub Podzemný 2.

Miroslav Vrabec (vedoucí mužstva Jethro Zašová)

K poslednímu dvojkolu jsme odjížděli pouze s osmi hráči a opět nás čekali neznámí soupeři. S Real Top Frýdkem - Místkem B se hrál se opatrný a taktický futsal, nikdo nechtěl udelat chybu. Poločas jsme vyhráli o branku. Druhý poločas jsme nedali do 29. minuty čtyři vyložené šance. Zápas jsme potom zlomili osm minut před koncem. Soupeř se v závěru pokoušel o power play. Tomáš Malík přes celé hřiště z branky pečetil na 1:5.

První poločas jsme takticky s Fulnekem nezvládli a soupeř to trestal. Ve druhém poločase se projevila fyzická únava, ale kluci to odjezdili na krev. Škoda opět nevyužitých šancí, na vyrovnání nebo nějaký bodový zisk to bohužel nestačilo.

6. FC Smíšené 2003 Fulnek 11 38:43 16

Do konce sezony čeká Jethro pět utkání, body se nyní ze základní části do nadstavby započítají.