MENU
  • 11.03.2023
  • 483 zobrazení

Jethro Zašová mistrem okresní soutěže I. třídy! Tomáš Malík vyhlášen nejlepším brankářem soutěže

15. a 16. kolo okresní soutěže 1. třídy Nový Jičín

Jethro Zašová - Ozon Kunín 3:2 (1:1)

Branky: Petřek, Bil, Vrabec.

TJ Sokol Žilina - Jethro Zašová 0:5 kontumačně

Miroslav Vrabec (vedoucí mužstva Jethro Zašová)

Hned jak jsme přijeli, že Žilina hraje velký fotbal a nedorazí. Věděli jsme, že nás čeká o první místo. Ozon byl na tom lépe, vedl o dva body a měl i lepší vzájmený zápas, který vyhrál 4:2. Museli jsme bodovat za tři body. Ze začátku to byl taktický zápas, hodně se bránilo. Šance byly pouze po střelách z dálky. Ve 13. minutě Orlov nádherně našel před brankou Petřerka, ten uklízel do prázdné branky. Soupeř v 18. minutě srovnal. Ve 27. minutě po přestávce hosté šli do vedení pro brejku. Nevzdádavali jsme to. Bil zkušeně sám před brankářem srovnal na 2:2. Tři minuty před koncem ve skrumáži poměrně z dálky. Vrabec vystřelil bodlem, míč se odrazil od břevna za brankovou čárou a pak ven. Oni nás pak zatlačili, hráli power play. Malík nás skvěle podržel. Nakonec jsme to dotáhli do vítězného konce takticky. Chválím hráče za skvělý přístup v počtu 7+1. Dostali jsme pohár za první místo, které jsme uhájili před SKP Frýdek - Místek na lepší vzájemné zápasy - 8:5, 4:5 a Tomáš Malík byl vyhlášen nejlepším brankářem soutěže.