MENU
  • 19.11.2023
  • 282 zobrazení

Šest branek Martina Lušovjana stačilo Jethru ze tří zápasů na tři body

Šest branek Martina Lušovjana stačilo Jethru ze tří zápasů na tři body

Okresní soutěž 1. třídy Nový Jičín

1. kolo

Wespen Nový Jičín - Jethro Zašová 5:2 (2:2)

Branky: Martin Lušovjan, Ondřej Petřek. 

2. kolo

Sokol Žilina - Jethro Zašová 1:3 (0:2)

Branky: Martin Lušovjan 3.

3. kolo

Jethro Zašová - SKP Frýdek - Místek 3:5 (2:2)

Branky: Martin Lušovjan 2, Lukáš Vrabec. 

Miroslav Vrabec (vedoucí mužstva Jethro Zašová)

Na úvodní kolo jsme odjížděli v ne optimální sestavě a navíc nás čekali dva silní soupeři. O lepší výsledky jsme se připravili hloupými individuálníma chybama.

První zápas jsme hráli fotbal a ne futsal, Přechod do haly je vždy znát a je patrná nervozita z prvního zápasu. Po dvou chybách jsme prohrávali 2:0. Ve druhé polovině prvního poločasu jsme po brejcích srovnali. Poté nás soupeř přehrál, opět jsme dělali chyby a nestíhali jsme fyzicky. 

Ve druhém zápase jsme se konečně rozehráli. Ze začáku to byl vyrovnané, naštěstí se rozstřílel Martin Lušovjan a dvěma góly do poločasu jsme odskočili na dvoubrankový rozdíl. Bohužel se v tomto zápase zranil Anton Orlov, který zřejmě po utržené achilovce skončil ve velkém fotbale i futsale. My mu přejeme brzké uzdravení. Druný poločas byl taktický boj, ale nakonec jsme v poslední minutě potvrdili tři body brankou Lušovjana. 

Opět jsme narazili ve třetím zápase na silného soupeře. Vedli jsme 1:0, soupeř srovnal. Potom jsme dvakrát trefili tyčku, platilo nedáš dostaneš. Soupeř otočil na 2:1, ale my jsme do poločasu stačili vyrovnat. Měli jsme dobrý začátek druhého poločasu, Lušovjan dal na 3:2, ale opět přišly hloupá chyby a zaslouženě jsme prohráli 5:3.